Benders katusekivi 4 erinevat kivivormi

Ilus katus on maja krooniks ja annab maja välisilmele palju juurde. Bendersi katusekivide hulgast leiad suure värvivaliku ja 4 erinevat kivivormi. Millist valida, on suuresti maitseasi ja tingitud maja välimusest. Siiski, milline katusekivi valida ja mis just teie majale kõige paremini sobib?

 

      

 

BETOONKATUSEKIVI

Bendersi võimekus toota kõrgeima kvaliteediga katusekive on saavutatud tänu aastatepikkusele tootearendusele. Tähistades edu kvaliteetsete katusekivide arenduses, oleme andnud lõppviimistluskihiga katusekividele eraldi nimetuse „Benderit“. Bendersi toodete kvaliteedi taga on pidev arendustöö, mis aitab meil hoida parimat taset. Tänu sellele saame me garanteerida, et mis iganes katusekivi Bendersist valite, olgu selleks poolmatt Benderit, kõrgläikega Candor või metalne Brilliant, saate igal juhul turu parima toote.

 

4 KIVIVORMI

Meie betoonkatusekive on saada nelja erineva profiiliga – traditsiooniline laineline, kahelaineline, Mecklenburger ja siledapinnaline katusekivi. Benders Exklusiv sobib nendele, kes otsivad katust, milles on rohkem elu. Benders Palema on klassikaline profiil, mis on turul olnud populaarne alates 1960. aastatest. See sobib kõigile hoonetele. Benders Mecklenburger on populaarne ja pikkade traditsioonidega katusekivi mis on välja töötatud Bendersi Saksa tehases. Benders Carisma on lame kivi moodsate funktsionaalsete hoonete jaoks. See on valik, mis pakub väärtust kogu raha eest.

  1. Brilliant – metallik pigmendi ja kõrgläikega pinnakate
  2. Candor – kõrgläikega pinnakate
  3. Lõppviimistluskihiga – kahekordse lõppviimistluskihiga pinnakate
  4.  Antiik – ilma pindmise viimistluseta pinnakate

 

PAREM-VASAK ÄÄRELAHENDUS

 

Benders pakub oma kivikatustele kahte erinevat äärelahendust, universaalset- või parem-vasak äärt. Kõikidel Bendersi katusekividel on topelt lukusoon, mis tagab kivide ühildavuse ja hea veepidavuse.

 

OLULINE TEADA

Üheks olulisemaks kvaliteedi näitajaks on katusekivide puhul kvaliteetne liiv betoonisegus. Õige liivaga saavutatakse tugev ja sile struktuur ning vastupidavus muutlikele ilmastikuoludele. Benders teeb palju tööd selle nimel, et leida just sellise liivaga karjääre. Bendersi tehased on ehitatud liivakarjääride vahetusse lähedusse. Tehases asuvates laborites testitakse pidevalt liiva eripära, et veenduda selle ühtlases kvaliteedis. Selline töö on Bendersis igapäevane, et katusekivide kvaliteet saaks püsida parimal tasemel.