Pottelberg 301 naturaalpunane

 

Alates kaldest: 35°/25° vettpidava aluskatte kasutamise korral

Kulu: 54-66 tk m2
Kaal: 59,4-72,6 kg m2
Mõõdud: 270×170 mm
Roovi samm: 90-110 mm
Kattev laius: 170 mm
Kogus alusel: 896 tk

Kirjeldus

ARHITEKTUURILINE KATUS TASAPINNALISTEST KATUSETELLISTEST POTTELBERG 301

Tänapäeval kasutatakse tasapinnalisi katusekive palju, ja kõige erinevamates arhitektuuristiilides: alates kõige kaasaegsemast arhitektuurist kuni kõige traditsioonilisemani, samuti ka maamajadel. Tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 sobib hästi ka eriliste elementidega katustele: näiteks katuseharjad, ärkliaknad, sammaskojad, katuseluugid ja palju muud. Renoveerimisel kasutatakse neid sageli õlgkatuste asendamiseks.

 

IDEAALNE KATUSETELLIS FASSAADIKATTEKS

Tänu lamedale kujule sobib tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 suurepäraselt kaasaegsetele arhitektuurilahendustele, kus fassaadid säilitavad sirge joone katuseni välja. Kaks kinnitusauku ja pidev kinnituskand võimaldavad kasutada tasapinnalist katusetellist Pottelberg 301 fassaadikattena ehitistel, mis on kuni 40 m kõrgused. Sellepärast sobib see suurepäraselt kortermajade fassaadide renoveerimiseks.

 

TASAPINNALISTEST KATUSETELLISTEST KATUS VÕIB OLLA KA ÜMAR

Tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 sobib suurepäraselt kokku modernse arhitektuuriga. Kuna katusetellis on vormilt ümar ja väikeste mõõtmetega, võib seda paigaldada kumeratele katustele raadiusega kuni 1,25 meetrit, mis annab arhitektile suure loomingulise vabaduse. Tänu suurele lisadetailide valikule võib tasapinnaline katusetellis Pottelberg 301 teie ümarale katusele suurepäraseks ehteks olla.

 

TURULIIDRI KVALITEEDIGARANTII

Meie katusetellised vastavad täielikult Euroopa tootmisnormile EN 1304, mis tagab neile kvaliteedimärgi BENOR. See märk garanteerib katusetellistele hea välimuse, mõõtude samasuse ja vormiühtsuse, paindetugevuse ning vee- ja külmakindluse. keraamilistele katusetellistele väga range kvaliteedikontrolli mudelite väljatöötamise, tootmise ning ka turustuse suhtes. Just sellepärast annab KORAMIC 30-aastase külmakindluse garantii kõikidele katusetellistele ja nende lisadetailidele.

error: Content is protected !!