Benders katusekivid

 

MATERJALID LOODUSEST

Kasutatavate materjalide tundmine on meile oluline nii toodete valmistamise, transpordi kui ka keskkonna aspektist. Katusekivide valmistamiseks kasutatavad materjalid saame loodusest. Tsementi tarnib maailma puhtaim tootja Cementa. Liiva hangime tehaste läheduses olevatest kohalikest karjääridest. Tooted on keskkonnasõbralikud ja Benders oli maailma esimeste katusekivitootjate seas, kellele anti ISO 14001 keskkonnasertifikaat.

 

LOODUSE EEST

Sertifikaat ISO 14001 tähendab seda, et arvestame erinevates protsessides keskkonnamõjudega ja tegutseme vastavalt sertifikaadile. Tehastes kasutatava vee saame oma kaevudest ja ülearune materjal ning puhastusvesi taaskasutatakse katusekivide valmistamisel. Ülearust soojusenergiat, mis tuleb kuivatuskambritest, kasutame tehase kütmiseks, nii säästame soojusenergiat. Ka pakkimisalused on taaskasutatavad, neid saab kasutada korduvalt.

 

VÄRVID, VÄLIMUS JA PINNATÖÖTLUS

Katusekivid ei ole üksnes hea kaitse vihma ja tuule vastu, vaid need muudavad sinu maja väljanägemise kaunimaks ja väärikamaks. Võid valida nelja erineva pinnatöötluse vahel. Palema, Mecklenburger, Exklusiv või Carisma on maitse küsimus.

 

MIKS VALIDA BENDERS?

55-aastane katusekivide tootmise kogemus loob tugeva vundamendi kvaliteetsete toodete valmistamiseks. Tarnekindlus ja klienditeenindus on meile olulised asjad. Tegutseme hetkel üheteistkümnes riigis üle Euroopa.

GARANTII

Benders annab kõigile betoonkatusekividele 30-aastase garantii!

 

Lae alla infoleht 4,51MB: benders-katusekivid