Alegra 9 Mahagon väärisangoob

 

Alates kaldest: 15°
Kulu: 9 tk m2
Kaal: 4,3kg tk 38,7 kg m2
Mõõdud: 477x310mm
Roovi samm: 394 – 418 mm.
Kaal: 4,3 kg/tk
Alusel: 210 tk

Kuvaus

Traditsiooniline ühe lainega topeltvaltsiga katusekivi, mis sobib hästi nii uue katuse ehitamiseks kui ka katuse renoveerimiseks.

 

Suuremõõduline katusekivi Alegra 9 võlub eelkõige oma uudse, äärmiselt peene poorsusega ning seetõttu sileda ja läikiva pealispinnaga. Nii võib Alegra 9 juures angoob endast vabalt kujutada alternatiivi väärisangoobile. Ükskõik millise pealispinna kasuks neist kolmest otsustate – need kõik annavad teie katusele sobiva sära. Lisaks iseloomustab neid katusekive hea väljanägemine: üksikute katusekivide ülekate muutmise korral jäävad Alegra 9 kividega kattevuugid nähtamatuks, erinevaid ülekatteid ja laiusi ei ole üldjuhul võimalik tuvastada.

 

Alegra 9 paistab silma ka tehnilisest küljest: oma pinna suhtes suhteliselt hea harjasoone 25 mm nihkepiirkonna tõttu (eriti remondipiirkonnas) pakub see paigaldamisel nii variatsioone kui ka vajalikku ökonoomsust. Kolmekordse katmise võimaluse abil saab Alegra 9 katusekive kiiresti ja takistusteta roovidele paigaldada, külgmiste kivide alla ei ole täiendavalt midagi vaja paigaldada. Tänu oma väga väikesele kaalule (35 kg/m²) annab Alegra 9 oma panuse kiiremasse, jõudusäästvasse ja seega efektiivsemasse paigaldamisse.

 

Alegra 9 eelised

  • Ainulaadne välimus äärmiselt sileda ja läikiva pealispinna tõttu
  • Väga ökonoomne oma moodsa ja viimistletud katusekivi soonetehnoloogia tõttu
  • Ideaalne katuseparandustöödeks
  • Kiire, jõudu säästev paigaldamine kolmekordse kattega nelja kivi ühises nurgas
  • Ka nihkepiirkonna maksimaalsel ärakasutamisel näeb katus ideaalne välja
  • Tavaline katusekalle 18°
error: Content is protected !!