Betoonist katusekivi soodsama hinnaga

Monieri kivikatuse üks olulisimaid eeliseid on vastupidavus – selle tõestatud eluiga on 100 aastat või kauemgi, mis on pikem kui ükskõik millise teise katusekattematerjali kestvus. Lisaks vastupidavusele näeb kivikatus ka ilus, elegantne ja väärikas välja ning sobib nii uutele kui renoveeritavatele majadele. Ilmselt on just need põhjused, miks on kivikatus ka enamike eestlaste jaoks esimene emotsionaalne eelistus.

 

Sile betoonist katusekivi soodushind -30% EVO  on just põhjamaise nõudliku kliima jaoks välja töötatud uus, soodsamast hinnaklassist betoonist katusekivi, mida toodetakse viies värvitoonis Euroopa ühes kõige kaasaegsemas katusekivitehases Soomes. Tänu uusimale tootmistehnoloogiale on EVO kaalult mõnevõrra kergem kivi, mis muudab selle katusele paigaldamise veelgi lihtsamaks ja eriti hästi sobivaks just renoveeritavatele majadele. EVO on tugev, ilmastikule vastupidav, müravaba ning kõige pikema elueaga katusematerjal.

 

https://monier-kampaania.ee/wp-content/uploads/2018/03/galerii-evo-680x390-1.png

 

Pakkumine kehtib selle kiviga katusekomplektidele ja kuni 31.10.2018.
Lainelised katusekivid

Monier pakub 2 erinevat betoonist klassikalist lainelist katusekivi – Est-Stein Elegant Plus ja Est-Stein Protector. Neid kahte katusekivi eristab see, et Est-Stein Protector katusekivile on lisatud spetsiaalne kaitsev pinnaviimistlus, mis hoolitseb selle eest, et kivi värske välimus säiliks veelgi kauem.

 

https://monier-kampaania.ee/wp-content/uploads/2017/06/galerii-elegant-680x390-1.jpg

 

Pakkumine kehtib selle kiviga katusekomplektidele ja kuni 31.10.2018.

 

https://monier-kampaania.ee/wp-content/uploads/2018/03/galerii-protektor-680x390-1.png

 

Protector kivi katab spetsiaalne kaitsekiht, mis tagab parema püsivuse UV-kiirgusele ning aitab ära hoida sambla teket.