Katuseakna Velux, Roto ja Fakro paigaldus kivikatusele.

VELUX katuseaknaid on testitud vastu pidama igas ilmastikuolus, alates vihmast ja rahest suvel kuni lume ja jääni talvel.

VELUX on pakkunud kõrgkvaliteetseid katuseaknaid üle 60. aasta. Toodetega, mis on ainulaadsed, saad nautida ideaalset kombinatsiooni päevavalgusest, värskest õhust ja heast vaatest – täiuslik keskkond sinu kodule.

Toote omadused:
Mugav ülemine käepide võimaldab mööblit paigaldada otse akna alla.
Aknaraam pöördub 180°, et seda oleks lihtne ja turvaline puhastada.
Valmidus kõikide VELUX kardinate, aknakatete ja lisatarvikute paigaldamiseks.
Tolmu- ja putukavaba ventilatsioon – isegi kui aken on suletud.
Naturaalne männipuidust konstruktsioon.
Valik erinevaid klaaspakette.
Võimalik lisada elektriline juhtimine.

Täiendav tooteinfo:
Standardina on välised katteplekid alumiiniumist, võmalik on tellida ka tsingist ja vasest katteplekke. Veekindlaks ühendamiseks katusega kasuta VELUX-i veeplekke ning soojustus- ja paigalduskomplekti BDX.

 

Roto katuseaken

 

Intelligentne tehnika loob võimalused maksimaalseks mugavustundeks kodus, kus on palju valgust, vaba juurdepääs aknale ja vaba väljavaade. Koos perfektse kasutusmugavusega. Roto põhimõtte kohaselt on see kõik saavutatud: pole segavat tuppa ulatuvat aknaraami, kuid on mugav ühekäe-käepide raami alumises servas. Avamine, õhutamine ja pesuasend ühe käepideme abil. Ja sinnajuurde ideaalne täiendus: elektriline välisruloo

 

Fakro katuseaken

 

FAKRO FTS-V Alt avatav pöördtelghingedega katuseaken. Käepidemest reguleeritavad tuulutusasendid. Omab ventilatsioonisüsteemi V10, mis on paigaldatud lengi ülaosasse. Sügavimmutatud männi liimpuidust, viimistletud mitmekordse lakikihiga. Paigaldatav katusesse kaldega 15° – 90°.

error: Content is protected !!