Ruukki ja Lindab vihmaveesüsteemide paigaldus kivikatusele.

  • Ruukki tsingitud terasplekist torud ja rennid on nii seest kui väljast tugeva Pural pinnakattega kaetud. Ruukki garanteerib ostjale, et vastavalt juhistele paigaldatud ja hooldatud vihmaveesüsteem kestab aastakümneid.
  • Lindab Rainline on süsteem, mis pakub kõrgeimat kvaliteeti, see on vastupidav ja erakordselt lihtsalt ning kiiresti paigaldatav. Süsteemi Lindab Rainline iga detail on disainitud ja toodetud vastamaks kõrgeimatele nõudmistele. Tulemuseks on süsteem, mille iga detail ühildub laitmatult ja lukustub perfektselt.

TERAS ON PARIM
Teras on parim materjal vihmaveesüsteemide tootmiseks. See on kergem kui raud, hinnalt soodsam kui alumiinium ja plastikuga võrreldes “mängib” põhjamaises kliimas temperatuuride vaheldumisel minimaalselt (plastik paisub ja kahaneb, murdub ja lekib).

TERAS ON LOODUD KESTMA
Teras on tugev, mitmekülgne ja vastupidav, kuid vajab professionaalset lähenemist. Lindab ostab enam kui 200 000 tonni teraslehte aastas, see on kogus, millest saab toota pool miljonit autot. Seega Lindab teab, mida teeb. Lindab Rainline`i toodetakse spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest, mille minimaalne paksus on 0,60 mm.

MIKS ON LINDAB RAINLINE PARIM?

SILIKOONIVABAD ÜHENDUSED
Lindab Rainline on ainulaadne – kõik ühendusdetailid on välja töötatud nii, et detailide ühendamisel pole vaja kasutada silikooni või muid tihendusmaterjale. Silikooni abil veekindlaks tehtud ühendused võivad lekkima hakata juba mõne aastaga, sest silikoon aegub süsteemi ühenduskohtades ilmastikumõjude tõttu kiiresti.

NEETIMISVABA, KLAMBERÜHENDUSTEGA SÜSTEEM
Süsteemi Lindab Rainline iga detail on disainitud ja toodetud vastamaks kõrgeimatele nõudmistele. Tulemuseks on süsteem, mille iga detail ühildub laitmatult ja lukustub perfektselt. Süsteemi osad fikseeritakse Lindabi ainulaadsete, patenteeritud klamberühendustega, puudub vajadus neid omavahel neetida.

ERAKORDSELT KIIRE JA LIHTNE PAIGALDUS
Lindab Rainline`i paigaldamisel jääb ära väga töömahukas osa – süsteemi ühenduste omavaheline neetimine ja tihendamine silikooniga – see teeb süsteemi paigalduse erakordselt kiireks ja lihtsaks. Mida keerukam süsteem, seda enam hoitakse kokku aega – Lindab Rainline`i paigaldamine on kiirem isegi kuni 50%. Vaata, kui lihtne on süsteemi paigaldada>> link lehele Paigaldus

PARIM TOOTEVALIK
Lindab Rainline on kõige terviklikuma ja mitmekülgsema tootevalikuga ning kõige põhjalikumalt testitud vihmaveesüsteem, mida hetkel turul pakutakse. Lindab Rainline`i detaili- ja suurustevalik võimaldab professionaalselt ja asjalikult lahendada mistahes ehitise vihmaveesüsteemi. Ajaloolistele hoonetele sobib vaskplekist toodetud Lindab Rainline. Renni toodetakse suurustes 100, 125, 150 ja 190 mm, lisaks kandiline renn, standardpikkustes 2, 3, 4, 5 ja 6 m (võimalik tellida ka erimõõte). Toru toodetakse suurustes 75, 87,100, 111 ja 120 mm, standardpikkustes 2,5, 3, 4 ja 6 m (võimalik tellida ka erimõõte).

ERIOTSTARBELISED DETAILID
Lindab Rainline`i tootevalikust leiame palju vajalikke detaile, mida ei paku ükski teine tootja – erikraadilised renninurgad, rennikandurid erikraadilistele räästastele, torude löögikindlad allatulekuosad, toru- ja lehesõelad, rennide ülevoolutõkked jne.

KONKURENTSITU KVALITEET
Lindab Rainline on väga hea ilmastiku- ja roostekindlusega, toodetud spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest, mille minimaalne paksus on 0,60 mm. Süsteemi suuremad mõõdud on toodetud terasplekist paksusega 0,75 mm. Tsingitud süsteem on toodetud 0,7 mm paksusest teraslehest, kus veevoolukülgedel on tsingi sisaldus 145 gr/m2 ja väliskülgedel 130 gr/m2.

LAI VÄRVIVALIK
Süsteemi Lindab Rainline toodetakse 10-s erinevas värvitoonis, lisaks toodetakse süsteemi ka vaskplekist, alutsingist ja galvaniseerituna.

PIKAEALISUS, KESTVUS
Lindab Rainline`i tootearenduses on arvestatud suurte lumekoormuste ja temperatuurikõikumistega, mida põhjamaises kliimas ette tulla võib. Üle 50-aastase tootmiskogemuse baasil ja koostöös (ehitus)spetsialistidega on välja töötatud vihmaveesüsteemi detailid, nende ühendused ning tehtud sobivaim materjalivalik. Lindab Rainline sobib ka agressiivsesse keskkonda nagu näiteks keemia- ja naftakeemiatööstus.